Koncerty jubileuszowe naszych uczniów

Jules Massenet "Toccata" - Dymitr Szostak kl.VI - fortepian, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

Charles Auguste de Beriot "Koncert skrzypcowy" a - moll op. 104 nr 9 - Sebastian Bazela kl.V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Rob Ares "Diptyque" - Helena Makieła kl.IV - flet, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Stephen Heller "Etiuda" As - dur op.47 nr 23 - Dominika Furtak kl. III - fortepian, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz

Joseph Hector Fiocco "Allegro" - Emilia Koba kl.IV - skrzypce, mgr Dorota Żyła-Pałczyńska - fortepian, nauczyciel dr Marek Polański

Carl Albert Löschhorn "Etiuda" A-dur Op.66 nr 7 - Maksymilian Arnautov kl.V - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jarguz

Teresa Frączkiewicz-Kirkov "Nokturn" - Katarzyna Radwańska kl.VI - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

Edward MacDowell "Alla tarantella" - Antoni Stolarczyk kl.V - fortepian, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko

Izaak Dwojrin "Etiuda w stylu Paganiniego" - Tomasz Pilipiuk kl. III - skrzypce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Franciszek Schubert (arr. Philip Sparke) "Marche militaire" - Liliana Żurańska kl II - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Philip Sparke "Five and Threes" - Iga Cioczek kl.IV - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Modest Musorgski - "Hopak" - Hanna Magiera kl V - skrzypce, mgr Gabriela Jakimowicz - fortepian, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Paweł Wójtowicz "Polonez" - Julia Kluza kl. IV - skrzypce, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Friedrich Seitz "Koncert G-dur" cz. I - Maria Dziad kl. III - skrzypce, dr hab. Michał Dziad - fortepian, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Krystyna Kijania  "Romanza" - Alicja Karcz kl. VI - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

William Gillock  "Fonatanna w deszczu" - Mieszko Salomon kl. V - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

Bronisław Przybylski "Scherzo Concertante"- Mikołaj Hamerski kl.VI - akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

Dariusz Kaliszuk  "Flams" - Wojciech Klag kl. VII - werbel, nauczyciel mgr Leon Olejniczak.

Robert Ciborowski  "Mateusz" - Mateusz Śmietana kl. VI - gitara, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

Peter Martin  "One finger rag" - Julian Wójtowicz kl.I - skrzypce, Barbara Rączka - fortepian, nauczyciel  mgr Anna Wojtowicz.

Niccolo Paganini - Ghiribizzo nr 20 - "Là ci darem la mano" - Franciszek Kotuła kl. IV - gitara, nauczyciel mgr Marcin Kuźniar

Johann Christian Bach  "Koncert c-moll" cz.1 - Filip Hyla kl.V - wiolonczela, Barbara Rączka - fortepian, nauczyciel mgr Alicja Góra

William Gillock  "The Prowling Pussycat" - Emilia Landowska kl.I - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jarguz

Fryderyk Chopin  "Nokturn c-moll" op. posth. - Mateusz Kliczewski kl. VIII - fortepian, nauczyciel mgr Maria Hyla

Pablo de Sarasate "Introdukcja i Tarantella" - Zuzanna Sitek kl. V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna

Przekaż nam 1%

Wpłacając 1% swojego podatku na Stowarzyszenie "Menuet G-dur" wzbogacasz bazę dydaktyczna szkoły, współfinansujesz nagrody w konkursach szkolnych, unowocześniasz bazę techniczną szkoły.
"Menuet G-dur" KRS 0000228353

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME