Sukcesy w roku szkolnym 2019-2020

9.03.2020 r. - XI Konfrontacje Instrumentów dętych 2020 - Nowy Targ
Amelia Olszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Karol Mardosz - III miejsce, nauczyciel mgr Paweł Durowski
Aniela Biesiadecka - III miejsce, nauczyciel Konrad Mika
Zuzanna Kącka, Iga Cioczek, Urszula Maj, Wiktoria Minda - wyróżnienie, nauczyciel mgr Konrad Mika

8.03.2020 r. - V Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych - Kielce
Aniela Biesiadecka - III miejsce, nauczyciel Konrad Mika

24.01.2020 r. - Poetyckie Jaskółki - Kraków 
Zuzanna Szlachetka, wyróżnienie, nauczyciel mgr S. Rembisz - Matoga

17.02.2020 r. - XVII Krakowski Konkurs Recytatorski
Dawid Boroń - wyróżnienie, nauczyciel mgr Kinga Michalec
Zuzanna Szlachetka - wyróżnienie, nauczyciel mgr S. Rembisz - Matoga

13-14.12.2019 r. -VII Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy im. Piotra Janowskiego
Zuzanna Sitek - II miejsce kat. I oraz nagroda specjalna, nauczyciel dr Marek Polański

6-8.12.2019 r. - V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Trzciana
Dymitr Szostak - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Joachim Okarmus - III miejsce gr III, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Katarzyna Radwańska - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Wojciech Źróbek - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Diana Białek
Mateusz Kliczewski - wyróżnienie gr. IV, nauczyciel mgr Maria Hyla

6-7.12.2019 r. - V Ogólnopolski Kolnkurs Fletowy - Gdów                                                                          
Amelia Olszewska - III miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

26-30.11.2019 r. - Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny Mazowsze Chopina - Sochaczew
Joachim Okarmus - laureat, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges

22-23.11.2019 r. - XII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego - Toruń
Wojciech Klag - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Ivo Szostak - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Marek Olma
Jonas Romsvik - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
wyróżnienie dla akompaniatora - mgr Sebastian Bernatowicz

21-22.11.2019 r. - I Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Scandalli Polska - Bielsko-Biała
Mikołaj Hamerski - wyróżnienie, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

16.11.2019 r. - IV Konkurs Chóralny Jesienne Śpiewanie w Starym Mieście
Chór Kameralny Vivace OSM I st. im. I. J. Paderewskiego - I miejsce gr. II,
dyrygent Tomasz Półtorak

14.11.2019 r. - Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
Gabriela Podsiadło, Lena Bawoł, Andrzej Węgrzyn-Zawada, Helena Surzycka, Maksymilian Kupiec, Stanisław Maj, Aleksandra Kucharczyk, Martyna Klimek - laureaci, nauczyciel mgr Kinga Michalec                                                                                                                                                                               Maria Guz, Hanna Czarnecka - laureatki, nauczyciel mgr Sylwia Rembisz - Matoga

6-9.11.2019 r. - V Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków
dla dzieci i młodzieży szkół muzycznych I i II st. BĘDĘ WIRTUOZEM - Kraków
Zuzanna Sitek - IV miejsce ex aequo w gr. II, nauczyciel dr Marek Polański
Emilia Daszkiewicz - wyróżnienie w gr. II, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

23-25.10.2019 r. - Spotkania Skrzypcowe "KU PAMIĘCI WITOLDA ROWICKIEGO"
                             dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia - Żywiec

Zuzanna Sitek - III miejsce gr. A, nauczyciel dr Marek Polański

Przekaż nam 1%

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Podaruj 1% Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły „Menuet G-dur”. Dziękujemy za wpłatę w poprzednich latach.

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME