Sukcesy w roku szkolnym 2020-2021

1.04.2021 r. - XXVII Śląski Konkurs Instrumentów Dędych "Drewno dla najmłodszych" - Dąbrowa Górnicza
Zuzanna Kącka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Liliana Żurańska - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Helena Makieła - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
 
24-26.03.2021 r. - II Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy - Częstochowa
Maria Dziad - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
 
24-26.03.2021 r. - XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Sefanii Woytowicz, Jasło - online
Dymitr Szostak - wyróżnienie kat. I, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

22-24.03.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Pianogranie" im. Iwony Kuźmy, Kraków - online
Dymitr Szostak - II miejsce gr. II, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Antoni Stolarczyk - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
22-25.03.2021 r. - XIX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” - Sochaczew
Zuzanna Sitek - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz- Michna
Maria Dziad  - III miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz 
Sebastian Bazela  - III miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

12.03.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Impresariat Muzyczny w ramach Festiwalu w BAROKOWYM STYLU
Emilia Koba - tytuł laureata konkursu, nauczyciel dr Marek Polański 

12.03.2021 r. - XI Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe im. prof. M. Ławrynowicza - Płock
Zuzanna Sitek - III miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna
 
11.03.2021 r. -  IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Tamburi Di canto” - Dąbrowa Górnicza
Ivo Szostak - III miejsce, nauczyciel mgr Marek Olma
Julian Ziętkiewicz - wyróżenienie, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - wyróżnienie, nauczyciel mgr  Leon Olejniczak
 
1 - 6.03.2021 r. - IV Festiwal i Konkurs Pianistyczny "Piano e Forte" Wieliczka
Robert Szczerba - II miejsce, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
Maria Madej - wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
Kamila Guzowska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
 
24.02.2021 r. - International Online Instrumental Performance Competition
Dymitr Szostak - II miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
 
20.02.2021 r. - VI Międzynarodowy Festiwal - Konkurs Solovio Art - Kijów
Maksymilian Arnautow - I miejsce - Kategoria średnia, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
 
2020/2021 r. - II International Online Competition Young Pianists "Lviv Kawai Christmas 2020" - Lwów
Dymitr Szostak - I miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska / zast. mgr Barbara Edelmuller
 
15.01.2021 r. - XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego - online - Tuchów
Dymitr Szostak - II miejsce , nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska / zast. mgr Barbara Edelmuller
 
2020/2021 r. Laureat Regionalnego Programu Stypendialnego w roku 2019/2020 wydane przez Zarząd Województwa Małopolskiego 
Dymitr Szostak
 
grudzień 2020 r. - Międzyszkolny Instrumentalny Konkurs Internetowy Fundacji Wspierania Kultury "Amadeusz"
Emilia Koba - II miejsce, nauczyciel dr Marek Polański
 
18-20.12.2020 r. - VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - online - Trzciana
Dymitr Szostak - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska /zast. mgr Barbara Edelmuller
 
18.12.2020 r.- Stypendium Powiatu Wielickiego na rok szkolny 2020/2021 r.
Dymitr Szostak 

3-5.12.2020 r. - VII Międzynarodowy Turniej Kameralny w Trzech Odsłonach - Bydgoszcz
Zuzanna Sitek - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
 
30.11.2020 r. - Konkurs plastyczny "Portrety Wielkich Polaków" - Szczecin
Jagoda Markiewicz - I miejsce
 
27-29.11.2020 r. - IV Pomorski Festiwal Obojowy - Gdynia
Liliana Żurańska - wyróżnienie i nagroda specjalna dla najmłodszej uczestniczki, nauczyciel mgr Konrad Mika
Iga Cioczek - wyróżnienie, nauczyciel mgr Konrad Mika
 
26.11.2020 r. - V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE - EDYCJA ONLINE
Emilia Koba -  tytuł laureata konkursu, nauczyciel dr Marek Polański
 
21.11 - 4.12.2020 r. - XV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K. i A. Szafranków, edycja online - Rybnik
Zuzanna Sitek - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
 
12-14.11.2020 r. - V Ogólnopolski Internetowy  Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży "Kolorowe Nutki" - Kraków
Katarzyna Radwańska - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Patrycja Bajda - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Natalia Kusiak   
Mateusz Kliczewski -  wyróżnienie gr. IV, mgr Maria Hyla
 
27.09.2020 r. - II Ogólnopolski Internetowy Konkurs Pianistyczny - Leżajsk
Jaochim Okarmus - II nagroda, nauczyciel dr Bartłomiej Mełges
 
 

 

Przekaż nam 1%

Wpłacając 1% swojego podatku na Stowarzyszenie "Menuet G-dur" wzbogacasz bazę dydaktyczna szkoły, współfinansujesz nagrody w konkursach szkolnych, unowocześniasz bazę techniczną szkoły.
"Menuet G-dur" KRS 0000228353

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME