STARS - kampania Rowerowy Maj - PÓŁMETEK

Ruszamy na rowerach w sobotę 20 maja na Rynku Podgórskim o 11:30 (nasza szkoła spotyka się pod kościołem św.Józefa)  i razem (o godz 12.00) ruszamy na rowerową przejażdżkę po mieście. Przejedziemy poniższą trasą:

Rynek Podgórski – Limanowskiego – Na Zjeździe – pl. Bohaterów Getta – most Powstańców Śl. –Starowiślna – Dietla – Stradomska – Grodzka – pl. Wszystkich Św. – Rynek Główny – Sławkowska – Basztowa – Krowoderska – al. Słowackiego – Warszawska – Pawia – tunel św. Rafała Kalinowskiego – Stwosza – Lubomirskiego – rondo Mogilskie – Mogilska – Lema – Tauron Kraków Arena.

Uwaga - czekają nagrody!

Wśród osób, które przejadą całą trasę wylosowane zostaną nagrody: dzwonki ufundowane przez Bike Belle, gadżety rowerowe od Velocitta oraz roczne abonamenty na wypożyczalnię Wavelo! Warto z nami jechać!

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME