Święto Happy Strings

 

Na korytarzach widać było kolorowo poprzebieranych uczniów zmierzających na swoje występy. Część piętra pierwszego zamienione zostało w salę kinową, w której prezentowane były m.in. reklamy sekcji nakręcone przez uczniów. Poszczególne klasy i ich wychowawcy uczestniczyli w Muzycznym maratonie prowadzonym przez mgr Sylwię Morasiewicz-Michnę, podczas którego można było nie tylko posłuchać występu swoich kolegów ale również poznać historię i budowę poszczególnych instrumentów. Klasy młodsze wysłuchały fragmentu książki autorstwa Pawła Wójtowicza „Kroniki Profesora Wiolinka” rozwiązując rebusy i zagadki. Fani filmów z telefonami w ręku wzięli udział w Multimedialnym quizie o muzyce filmowej opracowanego przez mgr Dariusza Lauterbacha. W szkolnym bufecie, jedząc obiad można było wysłuchać dwóch koncertów „Muzyczne śniadanie mistrzów” przygotowanego przez mgr Roberta Ciborowskiego i „Piraci z Basztowej i klątwa klucza basowego” przygotowanego przez mgr Pawła Wójtowicza i mgr Krzysztofa Wójtowicza. Na zakończenie święta pani kierownik sekcji mgr Irena Wójtowicz otworzyła swoją salę dla wszystkich, którzy chcieli dowiedzieć się jak ćwiczyć i jak grać. Zapraszamy na kolejne wydarzenia sekcji Happy Strings!

zdjęcia

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME