REKRUTACJA

 

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zgłoszenia kandydatów do nauki w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie należy składać drogą elektroniczną za pomocą wypełnionego kwestionariusza osobowego dziecka /POBIERZ/ na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O terminie dostarczenia pozostałych wymaganych dokumentów oraz dacie przeprowadzenia badania predyspozycji przyszłych uczniów do nauki w naszej szkole zainteresowani (rodzice, opiekunowie) zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji do OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie można uzyskać telefonicznie pod nr 887 203 356 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 12.00.

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME