Sukcesy w roku szkolnym 2020-2021

12.05.2021 r. - International Music Competition Opus 2021 - Kraków
Zuzanna Kącka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Helena Makieła - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Hanna Mika - III miejsce, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
Liliana Żurańska - III miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Amelia Olszewska wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
 
11.05.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs Uczniów klas Instrumentów Dętych - Wadowice
Helena Makieła wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka - Mika
Amelia Olszewska - wyróżnienie II stopnia, mgr Małgorzata Brzózka - Mika
Hanna Mika - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Natalia Jarzabek
Michał Durowski - wyróżnienie, nauczyciel mgr Paweł Durowski
 
 
11.05.2021 r. - Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy "Perpetuum mobile - 2021" - Drohobycz, Ukraina
Mikołaj Hamerski - II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
10.05.2021 r. - Czech Accordion OnLine Competition 2021 - Ostrawa 
Mikołaj Hamerski - II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
7.05.2021 r. - 15th Ars Nova Music Competition - Trieste
Amelia Olszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
 
5-7.05.2021 r. - XIX Ogólnopolskie Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe - Gorlice
Mikołaj Hamerski - I miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
2.05.2021 r. - II Międzynarodowy Konkurs dla młodych wykonawców "Fanfary Lwowa" (Ukraina)
Ivo Szostak - Grand Prix, nauczyciel mgr Marek Olma
 
kwiecień 2021 r. - Konkurs "Tak jak ptaki na wolności" - harcerze w obliczu II wojny światowej - org. przez IPN Kraków
Malwina  Frasik - I miejsce

kwiecień 2021 r. - World Open Online Music Competition - Belgrad (sesja wiosenna)
Patrycja Bajda - I miejsce kat. V, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
 
30.04.2021 r. - XVIII Starptautiskais akordeonistu - solistu konkurss "Naujene 2021" - Lotva
Mikołaj Hamerski - I miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
29.04.2021 r. - XV Konkurs Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I Stopnia "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" -  Tarnobrzeg 2021 online
Katarzyna Radwańska - I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Szymon Kępka - III miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
28-29.04.2021 r. - XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Kościan 2021 - online
Antoni Stolarczyk - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Mieszko Salomon - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 

27-29.04.2021 r. - X Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Na polską nutę” - Centrum Edukacji Artystycznej - Wrocław
Zuzanna Sitek  - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna 
Mia Makuła - II miejsce, nauczyciel mgr Agnieszka Reiner
Julian Wójtowicz  - wyróżnienie, nauczyciel mgr Anna Wójtowicz 

25-26.04.2021 - XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młody Wrtuoz" Sanok 2021 - online

Miłosz Salomon - "Srebny Wirtuoz" gr II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Antoni Stolarczyk - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-łyko
Dymitr Szostak - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Kazimiera Chałuda - "Brązowy Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Diana Białek
Mateusz Nowak - "Brązowy Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 

22-24.04.2021 r. - II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia - Łódź
Duo Détach - Hanna Magiera, Julia Kluza - wyróżnienie, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Zespół TrzyKa - Emilia Kalicka, Aleksandra Kucharczyk, Alicja Karcz - wyróżenienie, nauczyciel mgr Irena Wójtowicz

19.04. 2021 r. - 2nd Iscart International online Music Competition w Lugano
Liliana Żurańska - II miejsce ex-aequo, nauczyciel mgr Konrad Mika
Zuzanna Kącka - II miejsce ex-aequo, nauczyciel mgr Konrad Mika
 
12.04.2021 r. - XII World Open Music Competetition 2021 Belgrad (Serbia)
Ivo Szostak - I miejse, nauczyciel mgr Marek Olma
 
10.04.2021 r. - International Accordion Competition - Vilnis 2021 (Litwa)
Mikołaj Hamerski - III miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
1.04.2021 r. - XXVII Śląski Konkurs Instrumentów Dędych "Drewno dla najmłodszych" - Dąbrowa Górnicza
Zuzanna Kącka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Liliana Żurańska - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Helena Makieła - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
 
marzec 2021 r. - Małopolski  Konkurs Języka Angielskiego
Wojciech Klag - finalistka, nauczyciel mgr Kinga Tomaka
 
marzec 2021 r. - Małopolski  Konkurs Języka Polskiego
Emilia Wajrak - finalistka, nauczyciel mgr Małgorzata Ochmanek
 
marzec 2021 r. - Małopolski  Konkurs Biologiczny
Maksymilian Kupiec - finalista, nauczyciel mgr Agnieszka Paleczny - Świebocka
 
24-26.03.2021 r. - II Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy - Częstochowa
Maria Dziad - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Hanna Gajownik - wyróźnienie II stopnia, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska - Szostak
Emilia Koba - wyróżnienie, nauczyciel dr Marek Polański
Maria Madej - wyróżnienie I stopnia,  nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak
 
24-26.03.2021 r. - XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Sefanii Woytowicz, Jasło - online
Dymitr Szostak - wyróżnienie kat. I, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

22-24.03.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Pianogranie" im. Iwony Kuźmy, Kraków - online
Dymitr Szostak - II miejsce gr. II, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Antoni Stolarczyk - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
 
22-25.03.2021 r. - XIX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” - Sochaczew
Zuzanna Sitek - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz- Michna
Maria Dziad  - III miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz 
Sebastian Bazela  - III miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
 

12.03.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Impresariat Muzyczny w ramach Festiwalu w BAROKOWYM STYLU
Emilia Koba - tytuł laureata konkursu, nauczyciel dr Marek Polański 

12.03.2021 r. - XI Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe im. prof. M. Ławrynowicza - Płock
Zuzanna Sitek - III miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna
 
10.03.2021 r. -  IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Tamburi Di canto” - Dąbrowa Górnicza
Ivo Szostak - III miejsce, nauczyciel mgr Marek Olma
Julian Ziętkiewicz - wyróżenienie, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - wyróżnienie, nauczyciel mgr  Leon Olejniczak
 
1 - 6.03.2021 r. - IV Festiwal i Konkurs Pianistyczny "Piano e Forte" Wieliczka
Robert Szczerba - II miejsce, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
Maria Madej - wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
Kamila Guzowska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
 
24.02.2021 r. - International Online Instrumental Performance Competition
Dymitr Szostak - II miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
 
20.02.2021 r. - VI Międzynarodowy Festiwal - Konkurs Solovio Art - Kijów
Maksymilian Arnautow - I miejsce - Kategoria średnia, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
 
2020/2021 r. - II International Online Competition Young Pianists "Lviv Kawai Christmas 2020" - Lwów
Dymitr Szostak - I miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska / zast. mgr Barbara Edelmuller
 
15.01.2021 r. - XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego - online - Tuchów
Dymitr Szostak - II miejsce , nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska / zast. mgr Barbara Edelmuller
 
10.01.2021 r. II Internetowy Konkurs Fletowy
Helena Makieła - wyróżenienie I sopnia, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
 
2020/2021 r. Laureat Regionalnego Programu Stypendialnego w roku 2019/2020 wydane przez Zarząd Województwa Małopolskiego 
Dymitr Szostak
 
grudzień 2020 r. - Międzyszkolny Instrumentalny Konkurs Internetowy Fundacji Wspierania Kultury "Amadeusz"
Emilia Koba - II miejsce, nauczyciel dr Marek Polański
 
18-20.12.2020 r. - VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - online - Trzciana
Dymitr Szostak - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska /zast. mgr Barbara Edelmuller
 
18.12.2020 r.- Stypendium Powiatu Wielickiego na rok szkolny 2020/2021 r.
Dymitr Szostak 

3-5.12.2020 r. - VII Międzynarodowy Turniej Kameralny w Trzech Odsłonach - Bydgoszcz
Zuzanna Sitek - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
 
30.11.2020 r. - Konkurs plastyczny "Portrety Wielkich Polaków" - Szczecin
Jagoda Markiewicz - I miejsce
 
30.11.2020 r. - IV Pomorski Festiwal Obojowy - Gdynia
Liliana Żurańska - wyróżnienie i nagroda specjalna dla najmłodszej uczestniczki, nauczyciel mgr Konrad Mika
Iga Cioczek - wyróżnienie, nauczyciel mgr Konrad Mika
 
26.11.2020 r. - V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE - EDYCJA ONLINE
Emilia Koba -  tytuł laureata konkursu, nauczyciel dr Marek Polański
 
21.11 - 4.12.2020 r. - XV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K. i A. Szafranków, edycja online - Rybnik
Zuzanna Sitek - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
 
12-14.11.2020 r. - V Ogólnopolski Internetowy  Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży "Kolorowe Nutki" - Kraków
Katarzyna Radwańska - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Patrycja Bajda - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Natalia Kusiak   
Mateusz Kliczewski -  wyróżnienie gr. IV, mgr Maria Hyla
 
16-29.10.2020 r.  - III Małopolski Festiwal Fletowy w Domosławicach (16-29.10.2020)
Helena Makieła - III miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Hanna Mika - II miejsce, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
 
27.09.2020 r. - II Ogólnopolski Internetowy Konkurs Pianistyczny - Leżajsk
Jaochim Okarmus - II nagroda, nauczyciel dr Bartłomiej Mełges
 
 

 

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME