W związku z 160. rocznicą wybuchu powstania styczniowego uczniowie klasy VII c przygotowali audycję radiową poruszającą tematykę tegoż bohaterskiego zrywu narodowowzywoleńczego oraz zorganizowali Szkolny Konkurs Wiedzy o Powstaniu Styczniowym. W konkursie udział wzięli uczniowie klas 6-8.

A oto wyniki:

1. miejsce – z wynikiem 83 % poprawnych odpowiedzi

Pola Chuchacz (7a)

Ivo Dulian (kl. 7a)

Rita Jaskółka de Almeida (7a)

Maja Rusiłko (8a)

Cecylia Wesolowska-Starzec(6c)

 

2. miejsce – z wynikiem 75 % poprawnych odpowiedzi

Aleksandra Kucharczyk (8a)

Filip Urbanik (6c)

Miłosz Wójcik (7b)

3. miejsce – z wynikiem 67 % poprawnych odpowiedzi

Julia Damasiewicz (7a)

Michał Gajownik (8a)

Maria Gargas (7a)
Zuzanna Kącka (6a),

Lena Kucharczyk ( 6b)

Hanna Magiera ( 7a)

Ivo Szostak, (6b)

 

 

Drodzy Nauczyciele!

W imieniu Samorządu Szkolnego oraz wszystkich Uczniów Naszej Szkoły chciałabym złożyć Wam najlepsze życzenia z okazji Dnia Nauczyciela. Dziękujemy za cały wysiłek i czas, jaki poświęcacie na kształcenie nas. Mamy świadomość, że pomimo iż czasami nie jest łatwo, wkładacie całych siebie w to, co robicie. Praca nauczyciela wymaga naprawdę wiele cierpliwości i poświęcenia. Podziękowania te właściwie należałyby się Wam każdego dnia, ale jako że dzisiaj obchodzicie swoje święto, właśnie w tym Dniu chcemy przekazać to, jak wdzięczni jesteśmy za każdy dzień w roku, w którym pomagacie nam odnaleźć swój cel i siebie. Ponieważ - jak powiedział Andrzej Pilipiuk - 

“W życiu przydaje się mentor, nauczyciel. Ktoś życzliwy, kto popchnie nas nawet leciutko, ale we właściwym kierunku. Puknie palcem w mapę i wskaże drogę, której początku sami nie umieliśmy odnaleźć.”

W imieniu Samorządu Szkolnego - Aleksandra Kucharczyk

Do życzeń dołaczamy muzyczny prezent https://youtu.be/OK3Rl1WAYZI

 
 

W maju, z okazji Święta Polskiej Muzyki i Plastyki, Samorząd Uczniowski, we współpracy z nauczycielami, zorganizował szkolny konkurs muzyczno-plastyczny dla klas IV - VII. Uczestnicy konkursu przygotowali piękne prace plastyczne inspirowane wybranymi utworami muzycznymi.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce w kategorii klas IV - V: Pola Wełna klasa IV A

II miejsce w kategorii klas IV - V: Julia Hołody klasa V C

wyróżnienie w kategorii klas IV - V: Milena Żurańska klasa V A

I miejsce w kategorii klas VI - VII: Maja Gołosińska klasa VI B

II miejsce w kategorii klas VI - VII: Maja Libiszewska klasa VII A

 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zainteresowanie konkursem i gratulujemy ciekawych pomysłów.

 

Drodzy Uczniowie klas VIII

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami z głębi serca życzy Wam powodzenia na zbliżających się egzaminach ósmoklasisty oraz egzaminach końcowych z gry na instrumentach. Mamy nadzieję, że przystąpicie do nich pełni optymizmu oraz wiary we własne siły i możliwości. Życzymy Wam pomyślnych wyników, satysfakcji i radości płynącej z owocnego przygotowania. Pragniemy również przekazać życzenia realizacji wszelkich planów związanych z Waszą dalszą drogą kształcenia oraz spełnienia nawet najskrytszych marzeń. Zatrzymajcie w swojej pamięci najmilsze wspomnienia wspólnie spędzonych w naszej szkole lat. Życzymy Wam, abyście zawsze byli szczęśliwi i w nowych miejscach, w których będziecie się uczyć, spotykali ludzi mądrych, uprzejmych i życzliwych, dzięki którym będziecie mogli wiele zyskać, poszerzając wiedzę, doskonaląc umiejętności i rozwijając pasje. Pamiętajcie, że każdy z Was jest wartościowym człowiekiem, mającym w sobie wiele piękna i dobra.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
11
16
17
18
22
24
25
26
28
29
30

Do Wakacji

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME