Kulturowy Kraków to prawdziwa skarbnica wyjątkowych wydarzeń. Tylko tutaj można spotkać się z ludźmi tworzącymi narodowe dziedzictwo, tylko tutaj można uczestniczyć w unikatowych projektach. Nie zapominajmy o tym, że mieszkamy w Stolicy Kultury. 15 maja w sali PAN i PAU przy ulicy Sławkowskiej 17 zaprzyjaźniona z uczniami naszej szkoły Pani Ewa Lipska poprowadzi spotkanie młodzieży z Panią Anną Dymną. Serdecznie zapraszamy.