2023 - 2024

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SEKCJI FORTEPIANU ROK SZKOLNY 2023/2024


Antoni Chruściński - kl. I, nauczyciel mg Gabriela Trzaskowska
- Wyróżnienie w grupie I - XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne”
- Kolbuszowa, 24-25.05.2024 r.


Liliana Balicka - kl. II, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
- I miejsce w grupie  - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc” – Miechów, 11.03.2024 r.
- II miejsce ex aequo w grupie I - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,19.04.2024 r.
- Wyróżnienie w kategorii I - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.

Alicja Bugla - kl. II, nauczyciel mgr Gabriela Trzaskowska
- III miejsce w grupie I - VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Kolorowe nutki” – Kraków, 20.03.2024 r.
- Wyróżnienie w grupie I - XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne”
– Kolbuszowa, 24-25.05.2024 r.

Maja Grohman - kl. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
- Wyróżnienie w kategorii I - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.

Szymon Kamiński - kl. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
- Wyróżnienie w kategorii I - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.

Hanna Koba - kl. II, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
- Wyróżnienie w kategorii A - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Teodora Leszetyckiego
– Łańcut, 17.11.2023 r.
- I miejsce w grupie I - III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Sosnowiec, 15.01.2024 r.
- I miejsce w grupie I, kategoria A - XI Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy „Srebrna Szybka”
– Kraków, 17.01.2024 r.
- II miejsce ex aequo - kat. młodszy instrumentalista - XXVII Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów - Kraków-Podgórze, 27.01.2024 r.

Alicja Polańska - kl. II, nauczyciel dr Bartłomiej Mełges
- II nagroda - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Sfogato Stage – Kraków, 28-30.12.2023 r.

Barbara Prawelska - kl. II, nauczyciel mgr Maria Hyla
- I miejsce w grupie I - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc” – Miechów, 11.03.2024 r.
- II miejsce ex aequo w grupie I - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.
- Wyróżnienie w kategorii I - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.

Aleksandra Dąbrowska - kl. III, nauczyciel mgr Maria Hyla
- III miejsce w grupie II - VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Kolorowe nutki” – Kraków,
20.03.2024 r.
- II miejsce ex aequo w grupie I - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.
Maciej Kominek - kl. III, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
- II miejsce ex aequo w grupie I - Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem"
– Zamość, 21-23.03.2024 r.
- I miejsce w kategorii B - IV Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej KraCamera 2024
- II miejsce w grupie I kategorii D – II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów Szkół
Muzycznych I i II st. VIRTUOSO! - Toruń, 27.05.2024 r.
- I nagroda w grupie I – Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Quattro Mani” – Kraków,
10.06.024 r.
Dawid Malara - kl. III, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
- II miejsce ex aequo w grupie I - Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem"
– Zamość, 21-23.03.2024 r.
- II miejsce ex aequo w grupie I - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.
- I miejsce w kategorii B - IV Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej KraCamera 2024
- II miejsce w grupie I kategorii D – II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów Szkół
Muzycznych I i II st. VIRTUOSO! - Toruń, 27.05.2024 r.
- I nagroda w grupie I – Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Quattro Mani” – Kraków,
10.06.024 r.
Franciszek Hyla - kl. IV, nauczyciel mgr Maria Wyroba
- III miejsce w grupie II - VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Kolorowe nutki” – Kraków,
20.03.2024 r.
- Wyróżnienie II stopnia - XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne”
– Kolbuszowa, 24-25.05.2024 r.
Juliusz Iwanicki - kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
- III miejsce w kategorii B - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Teodora Leszetyckiego
– Łańcut, 17.11.2023 r.
- Wyróżnienie w grupie II - III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Sosnowiec, 15.01.2024 r.
- I miejsce ex aequo w grupie II - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc”
– Miechów, 11.03.2024 r.
- I miejsce ex aequo w grupie II - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.
- I miejsce ex aequo w kategorii II - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.
- Nagroda Specjalna - występ na koncercie podczas Międzynarodowego Festiwalu Duetów
Fortepianowych „Duettissimo” 2025 w Krakowie
- III miejsce - VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Moniki Sikorskiej-Wojtacha
– Wieliczka, 04-06.06.2024 r.

Natalia Kapustka – kl. IV, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec (przygotowanie – mgr Danuta
Zielińska)
- Wyróżnienie w grupie IV - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Trzciana, 26-28.01.2024 r.
- II miejsce w grupie II - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc” – Miechów,
11.03.2024 r.
- III miejsce ex aequo w grupie II - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.
- Wyróżnienie w kategorii II - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.
Pola Kozak - kl. IV, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
- Wyróżnienie w grupie IV - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Trzciana, 26-28.01.2024 r.
- II miejsce w grupie II - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc” – Miechów,
11.03.2024 r.
- III miejsce ex aequo w grupie II - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.
- Wyróżnienie w kategorii II - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.
- III miejsce - XII Przegląd Szkół Muzycznych – Ogólnopolskie Prezentacje Artystyczne Szkół
Muzycznych I i II stopnia – Pruchnik, 03.06.2024 r.
Morgan Oleś - kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
- I miejsce ex aequo w grupie II - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc”
– Miechów, 11.03.2024 r.
- I miejsce ex aequo w grupie II - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów, 19.04.2024
- I miejsce ex aequo w kategorii II - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych
– Rzeszów, 23.05.2024 r.
- Nagroda Specjalna - występ na koncercie podczas Międzynarodowego Festiwalu Duetów
Fortepianowych „Duettissimo” 2025 w Krakowie
Ignacy Wójcik - kl. V, nauczyciel mgr Maria Wyroba
- Wyróżnienie w grupie III - VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Kolorowe nutki” – Kraków,
20.03.2024 r.
- Wyróżnienie w grupie III - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. J. Romańskiej-Werner
– Kraków, 25.05.2024 r.
- III miejsce w kategorii C - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny - Festiwal Młodego Wirtuoza online
– Bydgoszcz, 28.05.2024 r.
- III miejsce w grupie III - III Ogólnopolski Konkurs Wy-grajcie razem online – Nowy Dwór
Mazowiecki, 29.05.2024 r.
Hanna Biedroń - kl. VI – nauczyciel mgr Danuta Zielińska
- III miejsce w grupie VI - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Trzciana, 26-28.01.2024 r.
- III miejsce ex aequo w grupie II - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc”
– Miechów, 11.03.2024 r.
- II miejsce ex aequo w grupie II - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.

Artemii Stepanenko - kl. VI, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
- Grand prix - Montée Super Star Paris, 04-05.11.2023 r.
- I nagroda - Polska Rapsodia 2023 Warszawa - Międzynarodowy Charytatywny Konkurs Sztuki
Projekt Ukraina – Polska, 10-15.11.2023 r.
- I nagroda w kategorii VIII Virtuozo performer - World Open on line Music Competition – sesja
wiosenna – Belgrad, 02.04.2024 r.
- II nagroda w grupie III - Great Composers Competition - Jan Sebastian Bach - Londyn, 21.03.2024 r.
- I nagroda w grupie III - Great Composers Competition - Muzyka XX wieku – Londyn, 09.05.2024 r.
Ewelina Wołek - kl. VI, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
- III miejsce w grupie VI - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Trzciana, 26-28.01.2024 r.
- III miejsce ex aequo w grupie II - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc” –
Miechów, 11.03.2024 r.
- II miejsce ex aequo w grupie II - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów,
19.04.2024 r.
Oskar Podolski-Kwak - kl. VII, fortepian dodatkowy, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
- Wyróżnienie w grupie III - V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas Fortepianu
Dodatkowego i Obowiązkowego Szkół Muzycznych – Pałecznica, 25.05.2024 r.  
Ivo Szostak - kl. VII, fortepian dodatkowy, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
- Wyróżnienie w grupie III - V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas Fortepianu
Dodatkowego i Obowiązkowego Szkół Muzycznych – Pałecznica, 25.05.2024 r.  
Wojciech Źróbek - kl. VII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
- I nagroda - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Sfogato Stage – Kraków, 28-30.12.2023 r.
- III miejsce - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Trzciana, 26-28.01.2024 r.
- I miejsce - Great Composers Competition - Jan Sebastian Bach – Londyn, 21.03.2024 r.
Sebastian Bazela - kl. VIII, fortepian dodatkowy, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
- Wyróżnienie w grupie III - V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas Fortepianu
Dodatkowego i Obowiązkowego Szkół Muzycznych – Pałecznica, 25.05.2024 r.  
Mieszko Salomon - kl. VIII, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
- III miejsce - XII Przegląd Szkół Muzycznych – Ogólnopolskie Prezentacje Artystyczne Szkół
Muzycznych I i II stopnia – Pruchnik, 03.06.2024 r.
- Laureat - Dyplom Małopolskiego Stypendium im. św. Jana Pawła II dla Mistrzów Edukacji w roku
szkolnym 2022/2023
Antoni Stolarczyk - kl. VIII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
- I nagroda - categoria Youngsters 14-16 lat - IMKA International Music Competition Sarajewo –
Bośnia – Hercegowina, 15.11.2023 r.
- II nagroda - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Sfogato Stage – Kraków, 28-30.12.2023 r.
- I nagroda - Great Composers Competition - Fryderyk Chopin – Londyn, 01.03.2024 r.
- Wyróżnienie w grupie B - I Międzynarodowy Kłodzki  Konkurs  Pianistyczny – online, 18.05.2024 r
- Grand Prize Virtuozo Barcelona - I nagroda w kategorii 13-15 lat International Music Competition,
04.07.2024 r.

- Laur olimpijski - Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w konkursach
w roku szkolnym 2022/2023

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SEKCJI
ROK SZKOLNY 2023/2024 SEKCJI SMYCZKOWEJ I GITARY
2023/2024
Kacper Ciećkiewicz kl. V, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
 II miejsce – VI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024, Kraków, 20 maj 2024 r.
 Wyróżnienie I st. - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Sfogato Stage” 2023 , Kraków
28-31.12.2023 r.
 Wyróżnienie I st. - II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla szkół muzycznych I i II st.
VIRTUOSO! Toruń 15-30. 04.2024 r.
 Wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs dla uczniów klas skrzypiec, wiolonczeli i kontrabasu
„Potyczki na smyczki” 2024 Świdnik.
 III miejsce - X Konkurs czytania nut A Vista Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Gitary Happy
Strings 10.04.2024 r.
Zakharii Chumak kl. V nauczyciel mgr Irena Wójtowicz
 I miejsce - III International Competition for all Talents “Ukraine” Polska-Ukraine 3.09.2023 r.
 I miejsce - Międzynarodowy Konkurs «Prazska Hvezda», Czechy - Praga 27.11.2023 r.
 I miejsce -  Międzynarodowy Dwuturowy Konkurs Sztuki Muzycznej, Ukraina - Dniepr
8.12.2023 r.
 II miejsce - III Ogólnopolski Konkurs «Muzyczny Koryfeusz» Poznań 20.12.2023 r.
 III miejsce - I Ogólnopolski Konkurs «Dźwiękowe Odkrycia» 29.02.2024 r.
 III miejsce - III Ogólnopolski Konkurs Wy-Grajcie Razem 2024 Nowy Dwór Mazowiecki
17.05.2024 r.
 Wyróżnienie  -VII International Competition in Baroque Style 16.03.2024 r.
 Wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas
Skrzypiec, Altówki , Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I i II Stopnia PIZZICATO 2023
 I miejsce - X Konkurs czytania nut A Vista Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Gitary Happy
Strings 10.04.2024 r.
Piotr Dowgiałło klasa III nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz - wyróżnienie - IX Ogólnopolski Konkurs
Skrzypcowy "Mały Violinista", Olkusz, 24.04.2024 r.
Maria Dziad klasa VI nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz - wyróżnienie - VIII Ogólnopolski Festiwal
Skrzypcowy, Kielce, 17.05.2024 r.
Zofia Elster kl. IV nauczyciel dr Wiesław Grzegorski - wyróżnienie na X Konkursie czytania nut  A Vista
Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Gitary Happy Strings 10.04.2024 r.

Melania Goraczko klasa I nauczyciel Alicja Góra
 I miejsce - Ogólnopolski Konkurs "Potyczki na smyczki"
 I miejsce - Ogólnopolski konkurs wiolonczelowy Warszawa Miniatura wiolonczelowa
25.05.2024 r.
Lidia Jaromin klasa I nauczyciel mgr Tomasz Grzyb –wyróżnienie - Młodzi Artyści na Zamku Suskim 
Emilia Koba klasa VII nauczyciel dr Marek Polański – 3 miejsce - II Międzynarodowy Konkurs
Muzyczny „Sfogato Stage” 2023, grudzień 2023 r., online
Wiktor Kormanek kl.IV nauczyciel mgr Irena Żurek - I miejsce - X Konkurs czytania nut A Vista Sekcji
Instrumentów Smyczkowych i Gitary Happy Strings 10.04.2024 r.
Wiktor Lewandowski kl. V nauczyciel Sylwia Morasiewicz-Michna – II miejsce - X Konkurs czytania
nut A Vista Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Gitary Happy Strings 10.04.2024 r.
Miraslava Lukashevich klasa VII nauczyciel dr Marek Polański – II miejsce - II Międzynarodowy
Konkurs Muzyczny „Sfogato Stage” 2023, grudzień 2023 r., online
Maria Madej klasa V nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak
 II miejsce - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Sfogato Stage” 2023, grudzień 2023 r.,
online
 wyróżnienie  - X Międzynarodowy Konkurs CEA im. Janiny Garści w Stalowej Woli 14-
17.05.2024 r.
 wyróżnienie - V Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy
Wiłkomirskiej w Częstochowie 7-12.11.2023 r.
 wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas
Skrzypiec, Altówki , Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I i II Stopnia PIZZICATO 2023
Miłosz Mróz klasa III nauczyciel Alicja Góra
 III miejsce - Ogólnopolski Konkurs "Potyczki na smyczki" 23.04.2024 r.
 III miejsce - Ogólnopolski konkurs wiolonczelowy Warszawa Miniatura wiolonczelowa
25.05.2024 r.
Ivan  Mutin  kl. III nauczyciel dr Wiesław Grzegorski - wyróżnienie - IX Ogólnopolski Konkurs
Skrzypcowy "Mały Violinista", Olkusz, 24.04.2024 r.
Karolina Podolska, kl. VI nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach - I miejsce - World Open Music
Competition - grudzień 2023
Zuzanna Sitek kl. VIII nauczyciel Sylwia Morasiewicz-Michna
 III miejsce – 44 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. S. Hajzera, 30.11-3.12.2023 r.
Zielona Góra
 II miejsce – II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Sfogato Stage” 2023 , 28-31.12.2023 r.
Kraków

Hanna Słowiak klasa III nauczyciel mgr Tomasz Grzyb –wyróżnienie - Młodzi Artyści na Zamku Suskim
Victoria Ventura klasa I - III miejsce - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2024 Kraków
20.04.2024 r.
Duet gitarowy Adam Bajjou kl. II i Witold Fijałkowski kl. II nauczyciel mgr Robert Ciborowski –
wyróżnienie - VII Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych w Krzeszowicach 21.03.2024 r.
Trio Con Passione w składzie Sebastian Bazela (skrzypce), Filip Hyla (wiolonczela), Antonii Stolarczyk
(fortepian) wszyscy klasa VIII nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
 II miejsce - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA "Muzyczna Jesień" dla szkół muzycznych I
stopnia, Warszawa, 26.10.2024 r.
 wyróżnienie - XI Turniej Kameralny w 3 odsłonach dla szkół muzycznych I i II stopnia oraz
Akademii Muzycznych, Bydgoszcz, 03.04.2024 r.
Trio fortepianowe w składzie Zakharii Chumak kl. V – skrzypce, Hlib Sokruta kl. V, Robert Szczerba –
fortepian nauczyciel mgr Irena Wójtowicz
 I miejsce -  X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Gdów 19.04.2024 r.
 II miejsce - XVIII Ogólnopolski Konkurs Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. Grażyny
Bacewicz Łódź 13.04.2024 r.
 Wyróżnienie  - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024 Kraków 20.04.2024 r.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SEKCJI
ROK SZKOLNY 2023/2024 SEKCJI INSTRUMENTÓW
DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU 2023/2024

Igor Adamski kl. VI perkusja, nauczyciel lic. Paweł Dyyak
wyróżnienie - Konkurs „V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne” 17-18.04.2024 r.
wyróżnienie -I Ogólnopolski Warmiński Konkurs Perkusyjny” - Lidzbark Warmiński,
02.06.2024 r.

Witold Ajszpur kl. III akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
wyróżnienie - I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Havirovie (Czechy), 03.05.2024 r.

Oleksandra Balioz kl. IV perkusja, nauczyciel mgr Marek Olma
wyróżnienie - „V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne” 17-18.04.2024 r.

Fancesca Casagrande kl. I obój, nauczyciel mgr Konrad Mika
II miejsce - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych -Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Iga Cioczek kl. VII obój, nauczyciel mgr Konrad Mika
wyróżnienie - VII Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych- Kielce, 14-15.03.2024 r.

Leon Czekaj kl. IV akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
- wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024-Kraków, 01.06.2024 r.

Maksymilian Dudek kl. V perkusja, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
III miejsce - XI Ogólnopolski Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna
Szybka” pod patronatem CEA-Kraków, 17.01.2024 r.
III miejsce - Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku (wydarzenie pod patronatem CEA),
25-26.03.2024 r.
Edmund Farley kl. IV waltornia, nauczyciel mgr Adam Kozłowski
wyróżnienie - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Roman Farley kl. IV fagot, nauczyciel mgr Kamil Stelmach
I miejsce - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Idzi Gil kl. II fagot, nauczyciel mgr Kamil Stelmach
II miejsce - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Selena Gniadek kl. IV flet, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
wyróżnienie - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.
Dawid Hampel kl. V saksofon, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
I miejsce - XXVII Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów- Kraków, 02.02.2024 r.

Nina Jasica kl. V akordeon, nauczyciel mgr Galyna Dyyak
wyróżnienie - I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Havirovie (Czechy), 03.05.2024 r.
Hubert Jamioł kl. VI perkusja, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
II miejsce - Konkurs „V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne”, 17-18.04.2024 r.

Zuzanna Kącka kl. VII obój, nauczyciel mgr Konrad Mika
III miejsce - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024
- wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
VIRTUOSO- Toruń, 30.04.2024 r.

Jonasz Kler kl. IV perkusja, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

II miejsce - I Ogólnopolski Warmiński Konkurs Perkusyjny” - Lidzbark Warmiński pod patronatem
CEA, 02.06.2024 r.- Kraków, 17.01.2024 r.
II miejsce - Konkurs „V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne”, 17-18.04.2024 r.
III miejsce - XI Ogólnopolski Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna
Szybka” pod patronatem CEA

Szymon Kozłowski kl. VI waltornia, nauczyciel mgr Adam Kozłowski
Grand Prix - XXI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie, 19.11-1.12.2023 r.
II miejsce - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.
wyróżnienie - Ogólnopolski Konkursie Muzycznym I st. CEA „Muzyczna Jesień – Bytom,
15.11.2024 r.

Julia Kruszelnicka kl. IV flet, nauczyciel mgr Ewa Tupik
wyróżnienie - V Ogólnopolski Internetowy Konkurs Fletowy- Wrocław, 05-07.01.2024 r.

Michał Kubiec kl. II perkusja, nauczyciel mgr Marek Olma
wyróżnienie - V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne, 17-18.04.2024 r.

Jan Luber kl. V akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
III miejsce - I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Havirovie (Czechy), 03.05.2024 r.

Helena Makieła kl. VII flet, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
wyróżnienie - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Hanna Mika kl. V flet, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
II miejsce - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Julia Minda kl. VII saksofon, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
I miejsce - 2nd Swiss International Music Competition, Lugano (Switzerland), 07.2023 r.
II miejsce - II miejsceStar Cluster Music Competition, Toronto, Canada, 07.2023 r.
III miejsce - XXVII Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów- Kraków, 02.02.2024 r.
wyróżnienie - V Festiwalu Saksofonowym- Łososina Dolna, 17-18.05.2024 r.

Wiktoria Minda kl. VII obój, nauczyciel mgr Konrad Mika
wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
VIRTUOSO- Toruń, 30.04.2024 r.
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024- Kraków, 01.06.2024 r.

Szczepan Muchowski kl. I fagot, nauczyciel mgr Kamil Stelmach
wyróżnienie - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Feliks Muzyka, kl. VI perkusja, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
II miejsce - Konkurs „V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne” , 17-18.04.2024 r.

Bruno Olszewski, kl. I perkusja, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
wyróżnienie - I Ogólnopolski Warmiński Konkurs Perkusyjny” -Lidzbark Warmiński, 02.06.2024 r.

Adam Przetocki kl. IV perkusja, nauczyciel lic. Paweł Dyyak
I miejsce - Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku (wydarzenie pod patronatem CEA),
25-26.03.2024 r.
I miejsce - Konkurs „V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne”, 17-18.04 2024 r.
I miejsce - I Ogólnopolski Warmiński Konkurs Perkusyjny” Lidzbark Warmiński, 02-06.2024 r.
II miejsce - XI Ogólnopolski Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna
Szybka” pod patronatem CEA- Kraków, 17.01.2024 r.

Jonas Romsvik kl. VII perkusja, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Grand Prix – wibrafon - XV Concorso Musicale Cita di Filadelfia – Tropea/Włochy, 8-12.05.2024 r.
I miejsce - Konkurs Wibrafonowy w Opolu pod patronatem CEA, 20-22.10.2023 r.
II miejsce – kotły - XV Concorso Musicale Cita di Filadelfia – Tropea/Włochy, 8-12.05.2024 r.
III miejsce - XI Ogólnopolski Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna
Szybka” pod patronatem CEA –Kraków. 17.01.2024 r.
wyróżnienie - Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku pod patronatem CEA, 25-26.03.2024 r.

Antonina Skoczylas kl. V flet, nauczyciel mgr Ewa Tupik
wyróżnienie - V Ogólnopolski Internetowy Konkurs Fletowy- Wrocław, 05-07.01.2024 r.
wyróżnienie - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych-Nowy Targ, 21.03.2024 r.
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024- Kraków, 01-06.2024 r.

Jan Słowiak kl. I flet, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
III miejsce - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.
brązowy medal - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024- Kraków, 01.06.2024 r.

Piotr Stec kl. III perkusja, nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian
II miejsce - XI Ogólnopolski Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna
Szybka” pod patronatem CEA-Kraków, 17.01.2024 r.
II miejsce - I Ogólnopolski Warmiński Konkurs Perkusyjny”-Lidzbarku Warmiński, 02.06.2024 r.
wyróżnienie - Konkurs „V Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne”, 17-18.04.2024 r.

Ivo Szostak kl. VII, perkusja, nauczyciel mgr Marek Olma
I miejsce - XI Ogólnopolski Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna
Szybka” pod patronatem CEA- Kraków, 17.01.2024 r.
I miejsce - Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku pod patronatem CEA, 25-26.03.2024 r.
III miejsce - Ogólnopolski Konkurs Centrum Edukacji Artystycznej
,,Muzyczna Jesień 2023 r.” dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia-Kraków, 14-15.11.2023 r.

Jakub Tomik kl. V waltornia, nauczyciel mgr Adam Kozłowski
III miejsce - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Natalia Trochanowska kl. III akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
III miejsce - I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Havirovie (Czechy), 03.05.2024 r.

Teodor Winsch kl. III puzon, nauczyciel mgr Wojciech Frankowicz
wyróżnienie - XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych-Nowy Targ, 21.03.2024 r.

Illia Zherebtsov kl. VIII waltornia, nauczyciel mgr Adam Kozłowski
III miejsce - Ogólnopolskim Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie, 29.11-.1.12.2023 r.
III miejsce -XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych- Nowy Targ, 21.03.2024 r.
Liliana Żurańska kl. V obój, nauczyciel mgr Konrad Mika
I miejsce - VII Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych- Kielce, 14-15.03.2024 r.
III miejsce - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2024, 01.06.2024 r.
wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów
szkół muzycznych I i II st. VIRTUOSO- Toruń, 30.04.2024 r.