Pion muzyczny

rok 2023/2024

Sukcesy w konkursach muzycznych

Sekcja fortepianu

 

4 - 5. 11. 2023 r. - Montée Super Star Paris Grand prix - Artemii Stepanenko kl. VI, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

10 - 15. 11. 2023 r. - Polska Rapsodia 2023 Warszawa Międzynarodowy Charytatywny Konkurs Sztuki Projekt Ukraina - Polska
I nagroda - Artemii Stepanenko kl. VI, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

15. 11. 2023 r. - IMKA International Music Competition Sarajewo Bośnia - Hercegowina I nagroda - categoria Youngsters 14-16 lat - Antoni Stolarczyk kl. VIII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

17. 11. 2023 r. - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie - wyróżnienie w kat. A - Hanna Koba kl. II, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller III miejsce w kat. B - Juliusz Iwanicki kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller

8. 12. 2023 r. - Dyplom Małopolskiego Stypendium im. św. Jana Pawła II dla Mistrzów Edukacji w roku szkolnym 2022/2023 Laureat - Mieszko Salomon kl. VIII, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

28 - 30. 12. 2023 r. - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Sfogato Stage 2023 Kraków online
II nagroda - Alicja Polańska kl. II, nauczyciel dr Bartłomiej Mełges
I nagroda - Wojciech Źróbek kl. VII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
II nagroda - Antoni Stolarczyk kl. VIII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

15. 01. 2024 r. - III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Sosnowcu - I miejsce w gr. I A - Hanna Koba kl. II, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
Wyróżnienie w gr. II - Juliusz Iwanicki kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller

17. 01. 2024 r. - XI Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy „Srebrna Szybka” Kraków 2024 - I miejsce w gr. I A - Hanna Koba kl. II, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller

27. 01. 2024 r. – XXVII Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów Kraków - Podgórze - II miejsce ex aequo - kat. młodszy instrumentalista - Hanna Koba kl. II, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller

26 - 28.01.2024 r. - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Trzciana 2024 - III miejsce w gr. VII - Wojciech Źróbek kl. VII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

26 - 28. 01. 2024 r. - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - duety Trzciana 2024 - wyróżnienie w gr. IV - Pola Kozak kl. IV, Natalia Kapustka kl. IV, nauczyciel mgr Danuta Zielińska III miejsce w gr. VI - Ewelina Wołek kl. VI, Hanna Biedroń kl. VI, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

1.03.2024 r. - Great Composers Competition - F. Chopin - Londyn
I nagroda w gr. IV - Antoni Stolarczyk kl. VIII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

20.03.2024 r. - VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Kolorowe nutki” – Kraków 
III miejsce w gr. I – Alicja Bugla kl. II, nauczyciel mgr  Gabriela Trzaskowska
III miejsce w  gr. II – Aleksandra Dąbrowska kl. III, nauczyciel mgr Maria Hyla
III miejsce w gr. II – Franciszek Hyla kl. IV, nauczyciel mgr Maria Wyroba
Wyróżnienie  w gr. III – Ignacy Wójcik kl. V, nauczyciel mgr Maria Wyroba

21.03.2024 r. - Great Composers Competition - J. S. Bach - Londyn
I nagroda w gr. III - Wojciech Źróbek kl. VII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
II nagroda w gr. III - Artemii Stepanenko kl. VI, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

11.03.2024 r. - VII Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce i więc” – Miechów
I miejsce w gr. I - Liliana Balicka kl. II, Barbara Prawelska kl. II, nauczyciel mgr Ewa Jarguz, Maria Hyla
I miejsce ex aequo w gr. II - Juliusz Iwanicki kl. IV, Morgan Oleś kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
II miejsce w gr. II – Natalia Kapustka kl. IV, Alicja Kozak kl. IV, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
III miejsce ex aequo w gr. II - Hanna Biedroń kl. VI, Ewelina Wołek kl. VI, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

21 - 23. 03. 2024 r. - Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" - Zamość
II miejsce ex aequo w gr.I - Maciej Kominek kl. III, Dawid Malara kl. III, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller, mgr Ewa Jarguz

2. 04. 2024 r. - World Open on line Music Competition - Belgrad sesja wiosenna
I nagroda w cat. VIII - Virtuozo performer - Artemii  Stepanienko kl. VI, nauczyciel mgr Natalia Kusiak 

9.04.2024 r. - X Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Gdów 2024
II miejsce ex aequo w gr. I – Liliana Balicka kl. II, Barbara Prawelska kl. II, nauczyciel: mgr Ewa Jarguz, mgr Maria Hyla Aleksandra Dąbrowska kl. III, Dawid Malara kl. III, nauczyciel: mgr Maria Hyla, mgr Ewa Jarguz
I miejsce ex aequo w gr. II – Juliusz Iwanicki kl. IV, Morgan Oleś kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
II miejsce ex aequo w gr. II – Hanna Biedroń kl. VI, Ewelina Wołek kl. VI, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
III miejsce ex aequo w gr. II – Natalia Kapustka kl. V, Pola Kozak kl. V, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

09.05.2024 r. - Great Composers Competition - Muzyka XX wieku - Londyn
I nagroda w grupie III - Artemii Stepanenko kl. VI, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

18.05.2024 r. - I Międzynarodowy Kłodzki  Konkurs  Pianistyczny - online
Wyróżnienie  w grupie B - Antoni Stolarczyk kl. VIII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

23.05.2024 r. - V Podkarpacki Konkurs Duetów i Zespołów Fortepianowych – Rzeszów
Wyróżnienie w kat. I - Liliana Balicka kl. II, Barbara Prawelska kl. II, nauczyciel mgr Ewa Jarguz, mgr Maria HylaMalara kl. III, nauczyciel: mgr Maria Hyla, mgr Ewa Jarguz 
Wyróżnienie w kat. I - Maja Grohman kl. III, Szymon Kamiński kl. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
I miejsce ex aequo w kat. II - Juliusz Iwanicki kl. IV, Morgan Oleś kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
Nagroda Specjalna - występ na koncercie podczas Międzynarodowego Festiwalu Duetów Fortepianowych „Duettissimo” 2025 w Krakowie - Juliusz Iwanicki kl. IV, Morgan Oleś kl. IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller                                                                                                                                   Wyróżnienie w kat. II - Pola Kozak kl. IV, Natalia Kapustka kl. IV, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

25.05.2024 r. - V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas Fortepianu Dodatkowego i Obowiązkowego Szkół Muzycznych - Pałecznica 
Wyróżnienie  w grupie III  - Sebastian  Bazela kl. VIII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

25.05.2024 r. - XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny – Kolbuszowa
Wyróżnienie II st. w grupie II – Franciszek Hyla kl. IV, nauczyciel mgr Maria Wyroba 

25.05.2024 r. - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. J. Romańskiej-Werner - Kraków 
Wyróżnienie w grupie III – Ignacy Wójcik kl. V, nauczyciel mgr Maria Wyroba

27.05.2024 r. – II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. VIRTUOSO!
II miejsce w grupie I kat. D – Maciek Kominek kl. III, Dawid Malara kl. III, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller, mgr Ewa Jarguz

28.05.2024 r. - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny - Festiwal Młodego Wirtuoza online – Bydgoszcz
III miejsce w kat. C – Ignacy Wójcik kl. V, nauczyciel mgr Maria Wyroba

29.05.2024 r. - III Ogólnopolski Konkurs Wy-grajcie razem  online - Nowy Dwór Mazowiecki
III miejsce w grupie III – Ignacy Wójcik kl. V, nauczyciel mgr Maria Wyroba

29.05.2024 r. - IV Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej KraCamera 2024
I miejsce w kat. B – Maciej Kominek kl. III, Dawid Malara kl. III, nauczyciel mgr Barbara Edelmüller, mgr Ewa Jarguz    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sekcja Instrumentów Smyczkowych i Gitary - Happy Strings

 

Adam Bajjou – kl. I, gitara, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

Nagroda dyrektora za osobowość muzyczną – XXVI Wojewódzki Przegląd Gitarowy 23.06.2023

 

Zakharii Chumak – kl. IV,  skrzypce, nauczyciel Irena Wójtowicz

- I miejsce – Marathon Der Talente 5.11.22 (Austria)

- I miejsce – International Music Competition «Ca Adagio»  20.11.22 ( Turcja)

- I miejsce – VI International Music Competition 21.11.22 (Turcja)

- II miejsce – Międzynarodowy konkurs dla uczniów i studentów „Kijowski Kolor” 29.03.23 Ukraina, Kijów

- II miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „Virtuoso” 17.04.23- Toruń

- II miejsce – I Ogólnopolski Konkurs „Potyczki na smyczki” dla uczniów klas skrzypiec, wiolonczeli i kontrabasu 9.06.23- Świdnik

- III miejsce – II Pruchnickie Konfrontacje Skrzypcowe  21.05.23 – Pruchnik

- Wyróżnienia – Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych 10.12.22 – Kraków

- Udział – II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny ,,Wy-Grajcie Razem", 25 maja 2023 r., Nowy Dwór Mazowiecki

 Kacper Ciećkiewicz – kl. IV, skrzypce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna

- II miejsce – V Międzynarodowy Konkurs Instrumentalny OPUS 2023, 8 maja 2023 – Kraków

- III miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli Szkół Muzycznych I i II stopnia PIZZICATO,10-12.12.2022 – Kraków

- Wyróżnienie II st. – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla szkół muzycznych I i II st. VIRTUOSO! 17-30.04.2023 – Toruń

- Udział – XX Ogólnopolski  Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów, 27-28 kwietna 2023 – Limanowa

Piotr Dowgiałło – kl. II , skrzypce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz,

- III miejsce – Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec, Altówki i Wiolonczeli uczniów szkół muzycznych I i II stopnia „Pizzicato” w Krakowie, 10.12. 2022

- V miejsce – VII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy „Vivaldi 345", 13-15.04.2023 – Wieliczka

- wyróżnienie II stopnia – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „Virtuoso” 17-30.04.2023. Toruń

Duet, nauczyciel mgr Robert Ciborowski, Maja Rusiłko kl. VIII gitara, i Aleksandra Kucharczyk kl. VIII skrzypce

- wyróżnienie – XXVI Wojewódzki Przegląd Gitarowy 23.06.2023

Hanna Gajownik  - kl. IV, skrzypce, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak

- wyróżnienie – XX Ogólnopolski Konkurs Młodych skrzypków, wiolonczelistów i gitarzystów PSM I st. im. G. Bacewicz  26.04.2023 – Limanowa

 Julia Kluza – kl. VI , skrzypce, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

- III miejsce – X Ogólnopolski Konkursu Skrzypcowy „Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding” 22-27.05.2023 – Warszawa

- I miejsce – II Konkurs Etiud Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Gitary Happy Strings 2023 - wyróżnienie – VII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy „Vivaldi 345", 13-15.04.2023 – Wieliczka

Emilia Koba – kl. VI , skrzypce, nauczyciel dr Marek Polański

- III miejsce – VII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy „Vivaldi 345", 13-15.04.2023 – Wieliczka

- III miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia VIRTUOSO!, 17-30.04.2023 – Toruń.

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny ,,Wy-Grajcie Razem", 25 maja 2023, Nowy Dwór Mazowiecki.

- wyróżnienie – IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku „Moja ojczyzna jest muzyką”, 29.05–1.06.2023 – Tymbark

- I nagroda - Małopolski Carolus 2023, gemma gemmarum (klejnot nad klejnotami): omnibus edukacyjny, nauczyciele: dr Marek Polański, mgr Monika Tchórzewska - Kulka

- I miejsce – II Konkurs Etiud Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Gitary Happy Strings 2023

Michał Kominek – kl. III , wiolonczela, nauczyciel mgr Tomasz Grzyb

- wyróżnienie – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas skrzypiec , altówki i wiolonczeli Szkół Muzycznych I i II stopnia „PIZZICATO” 10-12.12.2022

- wyróżnienie – XXII International Juliusz Zarębski Competition 15.12.2022

Aleksandra Kucharczyk – kl. VIII, skrzypce nauczyciel mgr Irena Żurek

- Stypendystka – Małopolski Program Stypendialny w ramach RPO WM 2022/2023 dla uzdolnionych uczniów szkół podstawowych (od V kl.) oraz ponadpodstawowych, w obszarze przedmiotów przyrodniczych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości.

Varvara Kurdybakha – kl. V, wiolonczela, nauczyciel  mgr Krzysztof Wójtowicz

- III miejsce – XX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów  26-28 kwietnia 2023 – Limanowa

Sofiia Kustitska – kl. VIII, skrzypce, nauczyciel dr Fabio Salmeri

- I miejsce – Międzynarodowy ,,VII International Festival-Competition of Arts" 20-23.04.2023, Odessa, Ukraina,

- I miejsce – Międzynarodowy konkurs „Transformacja”, 27.04.2023 Kijów, Ukraina.

- II miejsce – Regionalny Konkurs Uczniów Szkół Artystycznych „Młodzieżowa Kreatywność” 29.03.2023, Tarnopol (Ukraina)

Miroslava Lukashevich – kl. VI , skrzypce, nauczyciel dr Marek Polański

- I miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia  ,,Wy-Grajcie Razem", 25 maja 2023 – Nowy Dwór Mazowiecki

- II miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia VIRTUOSO!, 17-30.04.2023 – Toruń.

- III miejsce – XX  Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej, 26.04.2023 – Limanowa

- udział – II etap VII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy „Vivaldi 345", 13-15.04.2023 – Wieliczka

- II miejsce - I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy, 12 - 14.06.2023 - Sosnowiec

 Maria Madej – kl. IV,  skrzypce, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak

- udział - Międzynarodowy Konkurs skrzypcowy Witold Rowicki in memoriam 26-28.10.2022 – Żywiec

- udział – IV Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej i. W. Wiłkomirskiej 8-13 listopada 2022 - Częstochowa

- II miejsce, Osobowość konkursu – XX Ogólnopolski Konkurs Młodych skrzypków, wiolonczelistów i gitarzystów PSM I st. im. G. Bacewicz  26.04.2023 – Limanowa

- III miejsce – „V Ogólnopolski Konkurs skrzypków i wiolonczelistów" Młodzi Artyści na Zamku", 13.05.2023 – Sucha Beskidzka

 Mia Makuła – kl. IV, skrzypce, nauczyciel mgr Agnieszka Reiner

- II miejsce – XX Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów 26.04.2023 Limanowa

- wyróżnienie – Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej 09.11.2022 Częstochowa

- wyróżnienie – IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia 30.05.2023 – Tymbark

- udział – V Konkurs Młodzi Artyści na Zamku Suskim 13.05.2023 – Sucha Beskidzka

Oskar Orujov – kl. III gitara naucz. Robert Ciborowski

- II miejsce – XXVI Wojewódzki Przegląd Gitarowy 23.06.2023

Oskar Podolski-Kwak – kl. VI, wiolonczela, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

- III miejsce – XX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów 26-28 kwietnia 2023 – Limanowa

- III miejsce – V Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia „Młodzi Artyści na Zamku Suskim” 12-14 maja 2023 – Sucha Beskidzka

- III miejsce – XII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Młody Polski Wiolonczelista” 21.05.2023 – Bochnia

- II miejsce – IX Ogólnopolski Konkurs Miniatura Wiolonczelowa im. Leona Szymłowskiego 10-11.06.2023

Trio, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

Mateusz Śmietana kl. VIII, Maja Rusiłko kl. VIII- gitary oraz Zuzanna Śmietana kl. V wiolonczela

- II miejsce – XXVI Wojewódzki Przegląd Gitarowy 23.06.2023

Trio Con Passione – klasa VII, zespół kameralny, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz 

Sebastian Bazela kl. VII – skrzypce, Filip Hyla kl. VII – wiolonczela, Antoni Stolarczyk kl. VII – fortepian

- I miejsce – Konkurs Instrumentalistów i Multiinstrumentalistów 21.01.2023 Kraków

- II miejsce – Ogólnopolski Konkurs Kameralny CEA Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia 13.01.2023 – Wrocław

Trio gitarowe – nauczyciel mgr Robert Ciborowski, Oskar Orujov kl. III, Dawid Witek kl. IV i Jan Szczepanik kl. V

- wyróżnienie – XXVI Wojewódzki Przegląd Gitarowy 23.06.2023

 Zuzanna Sitek – kl. VII , skrzypce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna

- II miejsce – XVIII Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe, 21-22.04.2023 – Żyrardów

- II miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla szkół muzycznych I i II st. VIRTUOSO! 17-30.04.2023 – Toruń

- wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, 30.03-02.04.2023 Elbląg

 Mateusz Śmietana – kl. VIII , gitara, nauczyciel mgr Robert Ciborowski.

- I miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów 28 kwietnia w Limanowej.

- II miejsce - XXVI Wojewódzki Przegląd Gitarowy 2023

 

Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu

 

Witold Ajszpur- kl. II, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

- wyróżnienie – XXVI Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia im. H. Majona – III edycja transgraniczna pod honorowym patronatem Ministerstwa kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciborzu – 20-21.04.2023

 Iga Cioczek – kl. VI, nauczyciel mgr Konrad Mika

- wyróżnienie – XXIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte - Drewno dla najmłodszych 25-26.04.2023- Dąbrowa Górnicza
- wyróżnienie – XX Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny, w kategorii: szkoły podstawowe, Klasy IV- VI, 30.05.2023

 Leonard Czekaj – kl. III ,nauczyciel mgr Oleg Dyyak

- wyróżnienie – V Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023

Nikodem Czekaj – kl. II,  nauczyciel mgr Antoni Majerski

- wyróżnienie – V Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023

 Anna Dąbrowa – kl. IV, nauczyciel mgr Ewa Tupik

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Muzyczny - Festiwal Młodego Wirtuoza, maj 2023

 Maksymilian Dudek – kl. IV, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

- II miejsce – Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. B. Lewańskiego – Toruń

- III miejsce – Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Tamburi di Canto – Dąbrowa Górnicza

 Michał Dudek – kl. II, nauczyciel mgr Antoni Majerski

- wyróżnienie – V Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023

 Edmund Farley – kl. III, nauczyciel mgr Adam Kozłowski

- III miejsce – Międzynarodowy Konkurs Młody Waltornista, 24-26. 03.2023 – Katowice 

 Roman Farley – kl. III, nauczyciel mgr Kamil Stelmach

- I nagroda – VII Ogólnopolski Festiwal Fagotowy – Wadowice 2023

 Andrzej Ivanov – kl. I, nauczyciel mgr Ewa Tupik

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Muzyczny - Festiwal Młodego Wirtuoza – maj 2023

Nina Jasica – kl. IV, nauczyciel mgr Galyna Dyyak

- III miejsce – X Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Ostrawie – 13.04.23

- III miejsce – XXVI Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia im. H. Majona – III edycja transgraniczna pod honorowym patronatem Ministerstwa kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciborzu – 20-21.04.2023

- wyróżnienie – XXVI Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów, Centrum Kultury Podgórze – 22.01.2023

Michalina Kącka – kl. II, nauczyciel mgr Ewa Tupik

- III miejsce – Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2023 – kwiecień 2023

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Muzyczny – Festiwal Młodego Wirtuoza – maj 2023

Zuzanna Kącka – kl. VI,  nauczyciel mgr Konrad Mika

- II miejsce – V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych – 30-31.03.2023 Wadowice
- II miejsce – II Ogólnopolski Festiwal Obojowy im. Emiliana Pardusa , 15.04.2023- Miechów
- Wyróżnienie – XXIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte – Drewno dla najmłodszych 25-26.04.2023 – Dąbrowa Górnicza
- II miejsce – Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023, 2.02-4.04.2023 – Kraków

- II miejsce – VI Geneva International Music Competition 08.07.2022

Jonasz Kler – kl. III, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

- wyróżnienie – VI Konkurs Perkusyjny, Młody Perkusista” w Olkuszu – 16.12.2022

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Tamburi di Canto – Dąbrowa Górnicza

 Szymon Kozłowski – kl. V, nauczyciel mgr Adam Kozłowski

- III miejsce – Międzynarodowy Konkurs Młody Waltornista, 24-26.03.2023 – Katowice 

Julia Kruszelnicka – kl. III, nauczyciel mgr Ewa Tupik

- wyróżnienie – II Ogólnopolski Konkurs Muzyczny „Festiwal Młodego Wirtuoza" - 28.05.2023 Bydgoszcz

Jan Luber – kl. IV, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

- III miejsce – X Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Ostrawie – III miejsce 13.04.2023

- Wyróżnienie – XXVI Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia im. H. Majona – III edycja transgraniczna pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciborzu – 20-21.04.2023

Julia Minda – kl. VI, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

- I miejsce – 2nd Swiss International Music Competition, Lugano (Switzerland)

Wiktoria Minda – kl. VI nauczyciel mgr Konrad Mika

- III miejsce – V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych – Wadowice 30.03-02.04.2023
- wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023, 2.02-4.04.2023 – Kraków
- wyróżnienie I stopnia – II Ogólnopolski Festiwal Obojowy im. Emiliana Pardusa, Miechów 15 kwietnia 2023
- III miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia VIRTUOSO!, Toruń 17-30.04.2023
- Małopolskie Stypendium im. św. Jana Pawła II dla Mistrzów Edukacji za szczególne osiągnięcia artystyczne na rok szkolny 2022/2023

 Amelia Olszewska – kl. VI, nauczyciel mgr Ewa Tupik

- III miejsce – Międzynarodowym Konkursie Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku – maj 2023

- wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2023 (kwiecień 2023)

 Aleksander Ostrowski – klasa II, nauczyciel mgr Marek Olma

- wyróżnienie – VI Konkurs Perkusyjny, Młody Perkusista” w Olkuszu- 16.12.2022

 Jonasz Romsvik – kl. VI , nauczyciel mgr Leon Olejniczak

- I miejsce – Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. B. Lewańskiego – Toruń

- II miejsce – VI Konkurs Perkusyjny, Młody Perkusista” w Olkuszu – 16.12.2022

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Tamburi di Canto – Dąbrowa Górnicza

 Antonina Skoczylas – kl. IV, nauczyciel mgr Ewa Tupik

- wyróżnienie – V Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów Dętych 30.03-02.04 – Wadowice Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2023 - kwiecień 2023

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Muzyczny - Festiwal Młodego Wirtuoza – maj 2023

- wyróżnienie – IV Międzynarodowym Konkursie Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku – maj 2023

 Piotr Stec – kl. II nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian

- II miejsce – XIV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny dla Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu, 15-18 marca 2023, CEA

- III miejsce – V Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny –„Tamburi di Canto” w Dąbrowie Górniczej, 30-31 marca 2023, organizator CEA

- II miejsce – Konkurs „Skawińska Wiosna Perkusyjna”, 19-20 kwietnia 2023

 Iga Strączek – kl. III, nauczyciel mgr Ewa Tupik

- wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Muzyczny – Festiwal Młodego Wirtuoza – maj 2023

 Ivo Szostak – kl. VI, nauczyciel mgr Marek Olma

- I miejsce – 13 World Open Music Competition w Belgradzie

- I miejsce – VI Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista” w Olkuszu – 16.12.2022

- I miejsce– IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas fortepianu dodatkowego Pałecznica 2023 r.

- III Miejsce – XIV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu 2023 r. CEA

- III miejsce – Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Skawińska Wiosna Perkusyjna” 2023 r. - wyróżnienie – V Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny ,,Tamburi  di Canto”  Dąbrowa Górnicza 2023 r. CEA

- II miejsce – V Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023  

- I miejsce – III Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. Romualda Twardowskiego w Puławach 2023 r.

- II nagroda – III Ogólnopolska Olimpiada Perkusji 2023 r.

- Stypendium Województwa Małopolskiego im. Św. Jana Pawła II dla Mistrzów Edukacji

Natalia Trochanowska – kl. II, nauczyciel Oleg Dyyak

- wyróżnienie – XXVI Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia im. H. Majona – III edycja transgraniczna pod honorowym patronatem Ministerstwa kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciborzu – 20-21.04.2023

 Ilia Zherebtsov – kl. VII, nauczyciel mgr Adam Kozłowski

- wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs Młody Waltornista , 24-26.03.2023 – Katowice 

 Liliana Żurańska – kl. IV, nauczyciel mgr Konrad Mika

- I miejsce – V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych – 30-31.03.2023  Wadowice
- I miejsce – II Ogólnopolski Festiwal Obojowy im. Emiliana Pardusa, 15.04.2023 Miechów
- II miejsce – XXIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte – Drewno dla najmłodszych 25-26.04.2023 – Dąbrowa Górnicza