Pion ogólnokształcący

rok 2022/2023

Osiągnięcia uczniów w przedmiotach ogólnokształcących

Przedmioty humanistyczne

Przedmioty humanistyczne

 

"Moja Szymborska" - małopolski konkurs polonistyczno - informatyczny - 8. 12. 2023

Amelia Olszewska, Zofia Suska - I miejsce, nauczyciele: mgr Anna Wołosiuk, Paulina Przyżycka

 

XI Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe - 21.11.2023

Emilia Koba - laureatka, nauczyciel mgr Anna Wołosiuk

Maria Rak - laureatka, nauczyciel mgr Anna Wołosiuk

 

Interdyscyplinarny Konkurs Muzealny "Słowem o sztuce"- 06.2023  

Maria Rak - I miejsce, nauczyciel mgr Anna Wołosiuk

Maria Szybka - II miejsce, nauczyciel mgr Barbara Pietruszewska-Schweiger

Emilia Kalicka – III miejsce, nauczyciel mgr Barbara Pietruszewska-Schweiger

 

"Postacie, miejsca, wydarzenia w historii Solidarności mojego regionu"- 30.05.2023

Ilia Zherebtsov - II miejsce, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii" - 23.05.2023

Klara Jarnot - wyróżnienie, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

 

XX Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem" - 05.2023

Iga Cioczek - wyróżnienie, nauczyciel s.Maria Buksa

Jagna Jurczyńska - wyróżnienie, nauczyciel s.Maria Buksa

 

Tematyczny konkurs historyczny „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej” - 04.2023

Ivo Szostak - finalista, nauczyciel mgr Anna Wołosiuk

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Warsztat Pana Misia” - 16.01.2023

Kalina Świerczek i Róża Zdziech - wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Waszak

 

X Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"- 16.11.2022

Judyta Syc - laureatka, nauczyciel mgr Magdalena Kochalska

Urszula Kostrzewa - laureatka, nauczyciel mgr Barbara Pietruszewska-Schweiger

 

Przedmioty matematyczno - przyrodnicze

Przedmioty matematyczno - przyrodnicze

- Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny - 9. 05. 2023
Michał Kowal, Filip Pszon, Maria Szybka - wyróżnienia, nauczyciel mgr Joanna Chrząstowska

Anna Dąbrowa, Emilia Koba, Lena Kucharczyk, Milena Żurańska - wyróżnienia, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska – Kulka
Liliana Żurańska, Pola Chuchacz, Iwo Dulian, Klara Jarnot - wyróżnienia, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

- Konkurs InstaLogik – konkurs informatyczny pod patronatem honorowym Ministra  Edukacji i Nauki - 05.2023
Dawid Boroń – laureat II miejsca, drugi wynik w delegaturze Kraków – Śródmieście, nauczyciel mgr Janina Pieczątkowska

- Małopolski Konkurs Prac Matematycznych – Małopolska Sesja Matematyczna -26.04.2023
Zuzanna Kącka – wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska – Kulka

- Małopolski Program Stypendialny w ramach RPO WM 2022/2023 dla uzdolnionych uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, w obszarze przedmiotów przyrodniczych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości

Emilia Koba - stypendystka, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska – Kulka

- Małopolski Konkurs Chemiczny - 27. 03. 2023

Urszula Kostrzewa – finalistka, nauczyciel mgr Teresa Bogusz

- Małopolski Konkurs z Fizyki - 21.03.2023
Maria Szybka – finalistka, nauczyciel mgr Renata Puchała

 

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

- Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik® ”:

Klasy I

Koba Hanna - nagroda główna

Bugla Alicja - nagroda

Szczepanik Tymon - nagroda

Kamiński Szymon - wyróżnienie

Klasy II

Malara Dawid - nagroda
Bajda Dominik - nagroda

Barańska Kira - wyróżnienie
Minda Blanka - wyróżnienie
Sęp Rita - wyróżnienie

Klasy III

Badura Hanna - nagroda

Gil Antonina - wyróżnienie

Sanetra Jan - wyróżnienie

Hyla Franciszek - wyróżnienie
Kler Jonasz - wyróżnienie
Kozak Pola - wyróżnienie

Krzysztofik Roma - wyróżnienie

Landowska Emilia - wyróżnienie

Półtorak Małgorzata - wyróżnienie

 

- Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Kapustka Natalia - wynik bardzo dobry 

Badura Hanna - wyróżnienie

Bajda Dominik - wyróżnienie

Bugla Alicja - wyróżnienie

Dowgiałło Piotr - wyróżnienie

Gęgotek Aleksander - wyróżnienie

Kler Jonasz - wyróżnienie

Landowska Emilia - wyróżnienie

Minda Blanka  wyróżnienie

Sanetra Jan - wyróżnienie

Sęp Rita - wyróżnienie

 

- XIV Wojewódzki Turniej Tańców Polskich - czerwiec 2023
Michalina Kącka & Nikodem Czekaj – I miejsce

- XIV Wojewódzki Turniej Tańców Polskich - czerwiec 2023
Zofia Minorczyk & Tymon Szczepanik – I miejsce

- Zawody Pływackie  Klas Trzecich - Mistrzostwa Krakowa 2023
Leonard Czekaj – II miejsce

„Laur olimpijski” Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia  w konkursach w roku szkolnym 2021/2022

- Ewa Ałasa

- Sebastian Bazela

- Jakub Bednarski

- Iga Cioczek

- Michał Dudek

- Sviatoslav Fisher- Dublianytsia

- Filip Hyla

- Alicja Karcz

- Zuzanna Kącka

- Wojciech Klag

- Julia Kluza

- Emilia Koba

- Franciszek Kotula

- Szymon Kozłowski

- Miroslava Lukashevich

- Hanna Magiera

- Wiktoria Minda

- Miłosz Mróz

- Amelia Olszewska

- Katarzyna Radwańska

- Maria Rak

- Miłosz Salomon

- Mieszko Salomon

- Zuzanna Sitek

- Antoni Stolarczyk

- Ivo Szostak

- Julian Ziętkiewicz

- Jeremi Ziętkiewicz

- Wojciech Źróbek

- Liliana Żurańska