Zakończyliśmy akcję charytatywną „Wyślij pączka do Afryki”. Udało nam się zebrać kwotę: 3105, 94 PL , którą przekazaliśmy jej organizatorom Fundacji „Kapucyni i misje” z Krakowa.  Akcję rozpoczęliśmy 8 lutego 2024 r. w tzw. Tłusty czwartek. Kontynuowaliśmy w każdy kolejny czwartek po feriach, prowadząc zbiórki bezpośrednio do puszek. W ramach akcji przeprowadzony został w szkole też Kiermasz Wielkanocny i Loteria wielkanocna "Wygraj wielkanocnego kurczaka". Szczęśliwy los o numerze 88 przypadł uczennicy klasy 3 b Eli Wesołowskiej - Starzec. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tegoroczną akcję. Bądźmy dumni z tego, co wspólnie osiągnęliśmy, pamiętając o tym, że przyczyniliśmy się do wielkich rzeczy ("Tegorocznym kluczowym projektem akcji „Wyślij pączka do Afryki” była „Reanimacja Dziecięca” - „Razem ratujmy życie dzieci”). (MS)